vOshčau, domluvíme se na b.netu a někdy to odehrajem.. :D Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 13. 12. 2011 09:24 Trvalý odkaz
čau, domluvíme se na b.netu a někdy to odehrajem.. :D