M4mb0Ahoj prosím o odložení zápasu zhruba na konec týdne. Mám rozhozený pc. Díky a napiš sem na sebe icq pls kontaktuju tě tam až budu moct hrát. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 12. 12. 2011 15:49 Trvalý odkaz
M4mb0Tak jsem ready. Napiš mi pls na icq 340095975. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 15. 12. 2011 20:55 Trvalý odkaz
Ahoj prosím o odložení zápasu zhruba na konec týdne. Mám rozhozený pc. Díky a napiš sem na sebe icq pls kontaktuju tě tam až budu moct hrát.
Tak jsem ready. Napiš mi pls na icq 340095975.