A.1st_CechiAsi to budu potřebovat přeložit až na novej rok nebo někdy tak... mám teď až moc velké problémy s pc... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 6. 12. 2011 17:22 Trvalý odkaz
A.1st_Cechiné asi ale určitě protože by mi měl přijít pc až 20tého & než tam všechno bude etc etc... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 17. 12. 2011 14:40 Trvalý odkaz
Asi to budu potřebovat přeložit až na novej rok nebo někdy tak... mám teď až moc velké problémy s pc...
né asi ale určitě protože by mi měl přijít pc až 20tého & než tam všechno bude etc etc...