Katy.PerryNeděle imo? :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 21. 12. 2011 12:55 Trvalý odkaz
StevousPromin, nebyl jsem tu, odehrajem to dnes? podle planu? :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 26. 12. 2011 19:25 Trvalý odkaz
Katy.PerryNa W3.cz je tour, takže bych tohle odehrál jindy, pokud možno :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 26. 12. 2011 19:41 Trvalý odkaz
StevousDobrá, s tím nemám problém, tak přístí týden ve stejný čas? :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 26. 12. 2011 20:02 Trvalý odkaz
Katy.PerryPondělí je naprd, ideální by byl víkend. :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 26. 12. 2011 20:04 Trvalý odkaz
StevousZdravím, sorry, vubec jsem nemel poslední dobou čas, tak jsem ligu velmi zanedbával. Jestli to ještě pujde, můžeme náš zápas odehrát zítra, nebo kdykoliv jindy v domluvený termín. Omlouvám se, zítra a ještě dnes mám čas. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 11. 2. 2012 18:19 Trvalý odkaz
Katy.PerryJsem na Gareně 24/7, stačí přijít :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 13. 2. 2012 09:20 Trvalý odkaz
Neděle imo? :)
Promin, nebyl jsem tu, odehrajem to dnes? podle planu? :)
Na W3.cz je tour, takže bych tohle odehrál jindy, pokud možno :)
Dobrá, s tím nemám problém, tak přístí týden ve stejný čas? :)
Pondělí je naprd, ideální by byl víkend. :)
Zdravím, sorry, vubec jsem nemel poslední dobou čas, tak jsem ligu velmi zanedbával. Jestli to ještě pujde, můžeme náš zápas odehrát zítra, nebo kdykoliv jindy v domluvený termín. Omlouvám se, zítra a ještě dnes mám čas.
Jsem na Gareně 24/7, stačí přijít :)