A.1st_CechiAsi to budu potřebovat přeložit až na novej rok nebo někdy tak... mám teď až moc velké problémy s pc... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 6. 12. 2011 17:22 Trvalý odkaz
glassesv klidku sak sa domluvime Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 6. 12. 2011 18:11 Trvalý odkaz
ndlsN^Cechi": čau už to můžem odehrát.. Napiš kdy chceš hrát a zahrajem>>Mám ban v komentářich tak to posíla kámoš" Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 22. 12. 2011 21:15 Trvalý odkaz
Asi to budu potřebovat přeložit až na novej rok nebo někdy tak... mám teď až moc velké problémy s pc...
v klidku sak sa domluvime
^Cechi": čau už to můžem odehrát.. Napiš kdy chceš hrát a zahrajem
>>Mám ban v komentářich tak to posíla kámoš"