A.1st_Cechinapiš kdy chceš hrát :huh: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 9. 1. 2012 20:41 Trvalý odkaz
.WebGHoja, dám vědet, teď trochu maniačím SC2 tak ale snaď jsi čas najdu. :-) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 13. 1. 2012 13:59 Trvalý odkaz
A.1st_CechiJop mně je to jedno Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 13. 1. 2012 14:07 Trvalý odkaz
A.1st_Cechitak jak? ;;) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 17. 1. 2012 00:23 Trvalý odkaz
.WebGSledujem že s dátutom troška meškáme, vidím to max na budúci týždeň, dám priebežne vedieť termín Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 19. 1. 2012 15:13 Trvalý odkaz
A.1st_Cechi;; Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 21. 1. 2012 17:09 Trvalý odkaz
.WebG-_- napíš čas, najlepšie PM a odohráme to. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 24. 1. 2012 15:48 Trvalý odkaz
A.1st_Cechimě je to jedno... budu se snažit být v Garena tft tournament room 3 tak tam někdy dojdi Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 26. 1. 2012 18:58 Trvalý odkaz
napiš kdy chceš hrát :huh:
Hoja, dám vědet, teď trochu maniačím SC2 tak ale snaď jsi čas najdu. :-)
Jop mně je to jedno
tak jak? ;;)
Sledujem že s dátutom troška meškáme, vidím to max na budúci týždeň, dám priebežne vedieť termín
;;
-_- napíš čas, najlepšie PM a odohráme to.
mě je to jedno... budu se snažit být v Garena tft tournament room 3 tak tam někdy dojdi