StevousZdravím, sorry, vubec jsem nemel poslední dobou čas, tak jsem ligu velmi zanedbával. Jestli to ještě pujde, můžeme náš zápas odehrát zítra, nebo kdykoliv jindy v domluvený termín. Omlouvám se, zítra a ještě dnes mám čas. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 11. 2. 2012 18:18 Trvalý odkaz
Zdravím, sorry, vubec jsem nemel poslední dobou čas, tak jsem ligu velmi zanedbával. Jestli to ještě pujde, můžeme náš zápas odehrát zítra, nebo kdykoliv jindy v domluvený termín. Omlouvám se, zítra a ještě dnes mám čas.