DéKá.TomikuSbudeš ready? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 8. 2. 2012 20:17 Trvalý odkaz
Lucky25najviac by mi vyhovovalo to odohrat teraz cez weekend, mam cez tyzden nejak vela skoly tento semester :/ Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 16. 2. 2012 09:17 Trvalý odkaz
DéKá.TomikuSzejtra před zotacem máš čas? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 17. 2. 2012 18:03 Trvalý odkaz
Lucky25mam cas, staci napisat hodinu a miestnost a ja dojdem, ale aj tak uz so zas dlhsie inactive takze to bude rychla zalezitost :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 17. 2. 2012 23:42 Trvalý odkaz
Lucky25no, respektive sa budem snazit prist, ak bych to nestihol kludne si daj win, ja uz ligu aj tak nejak neresim Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 18. 2. 2012 10:06 Trvalý odkaz
DéKá.TomikuSok 14:00 garena tft 3 nebo jak to je ta místnost Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 18. 2. 2012 11:53 Trvalý odkaz
DéKá.TomikuStak nic.. mi někdy někdy napiš na icq tuto je zamrdaný , když tě to ani neupozorní, že ti někdo napsal koment k zápasu :-) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 18. 2. 2012 14:39 Trvalý odkaz
budeš ready?
najviac by mi vyhovovalo to odohrat teraz cez weekend, mam cez tyzden nejak vela skoly tento semester :/
zejtra před zotacem máš čas?
mam cas, staci napisat hodinu a miestnost a ja dojdem, ale aj tak uz so zas dlhsie inactive takze to bude rychla zalezitost :)
no, respektive sa budem snazit prist, ak bych to nestihol kludne si daj win, ja uz ligu aj tak nejak neresim
ok 14:00 garena tft 3 nebo jak to je ta místnost
tak nic.. mi někdy někdy napiš na icq tuto je zamrdaný , když tě to ani neupozorní, že ti někdo napsal koment k zápasu :-)