e1fozvi se mi na termín, kdy to chces odehrát Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 20:13 Trvalý odkaz
HuryYydnes to odehraje v 19:00 co ti nato ?? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 9. 11. 2011 14:22 Trvalý odkaz
e1fcaw, ja teprv ted dosel domu, jesi mas cas muzem to odehrat jeste dnes, o vikendu tu nebudu, tak zitra nebo az pristi tyden. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 9. 11. 2011 19:41 Trvalý odkaz
e1ftak muzeme hrat bud dnes vecer nebo v pondeli po odehrani druheho kola Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 12:33 Trvalý odkaz
e1fdnes ve 21 hod? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 09:01 Trvalý odkaz
e1fmas treba ICQ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 20:38 Trvalý odkaz
ozvi se mi na termín, kdy to chces odehrát
dnes to odehraje v 19:00 co ti nato ??
caw, ja teprv ted dosel domu, jesi mas cas muzem to odehrat jeste dnes, o vikendu tu nebudu, tak zitra nebo az pristi tyden.
tak muzeme hrat bud dnes vecer nebo v pondeli po odehrani druheho kola
dnes ve 21 hod?
mas treba ICQ?