Čau, nevím proč, ale nemohu psát do zpráv, prostě mi tam nejde nakliknout a něco napsat, tak odpovím sem. V žádném případě nemám problém se domluvit na jindy, já sem dnes v práci do 18:00 a domu se dostanu tak v půl osmé a jít hned hrát se mi taky nechce. Zítra je to to samé, ideální je pro mě středa, nebo čtvrtek, na čase v těchto dnech je mi to fuk, mám volno.
Zdarec, psal jsem ti zpravu ohledne tohohle zapasu. Snad se domluvime
Odpověď na od Skyder
Čau, nevím proč, ale nemohu psát do zpráv, prostě mi tam nejde nakliknout a něco napsat, tak odpovím sem.
V žádném případě nemám problém se domluvit na jindy, já sem dnes v práci do 18:00 a domu se dostanu tak v půl osmé a jít hned hrát se mi taky nechce. Zítra je to to samé, ideální je pro mě středa, nebo čtvrtek, na čase v těchto dnech je mi to fuk, mám volno.
ok tak pokud se ti to nechce odehrat pozde vecer okolo te 11. tak to nechme na ctvrtek v 18:00 ?
Odpověď na od Skyder
To je už pozdě, ráno vstávám do práce. Ten čtvrtek mi vyhovuje, tak to odehrajem 10.11.2011 ve čtvrtek v 18:00
Ok. máte změněný termín.