Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro Skyder
Profile picture for user Innominate
Innominate

Odpověď na od Skyder

Čau, nevím proč, ale nemohu psát do zpráv, prostě mi tam nejde nakliknout a něco napsat, tak odpovím sem.
V žádném případě nemám problém se domluvit na jindy, já sem dnes v práci do 18:00 a domu se dostanu tak v půl osmé a jít hned hrát se mi taky nechce. Zítra je to to samé, ideální je pro mě středa, nebo čtvrtek, na čase v těchto dnech je mi to fuk, mám volno.

Po, 7. 11. 2011 16:43 Trvalý odkaz