Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro misid
Profile picture for user misid
misid

Sry nemal som cas trosku ale odohrame to aj dneska ak mas zaujem :-)) odohram o 20:00 a pak v 9 mozeme odohrat toto ?

Po, 21. 11. 2011 09:46 Trvalý odkaz

Promin ja to necetl a sel ve 20:30 od kompu.. napis kdy se ti to hodi, zitra patek sobota urcite nemuzu, dik.

Po, 21. 11. 2011 23:09 Trvalý odkaz