smD.CejenZdar, celej tenhle tyden budu dost pracovne vytizenej, tak nevim jak budu stihat .. odehrajem ten nas zapas pristi pondeli po 4. kole ligy? :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 20. 11. 2011 22:42 Trvalý odkaz
BlueCheeseV pohode. :-) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 15:36 Trvalý odkaz
e1ftakový přístup se mi líbí, thx Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 23:14 Trvalý odkaz
Zdar, celej tenhle tyden budu dost pracovne vytizenej, tak nevim jak budu stihat .. odehrajem ten nas zapas pristi pondeli po 4. kole ligy? :)
V pohode. :-)
takový přístup se mi líbí, thx