G3orgigmyslim, že tu v daný čas nebudu.. ještě dám vědět, ale předběžně bych navrhoval čtvrtek Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 20. 11. 2011 03:20 Trvalý odkaz
myslim, že tu v daný čas nebudu.. ještě dám vědět, ale předběžně bych navrhoval čtvrtek