e1fjak to vypada s vami ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 23:34 Trvalý odkaz
Ust4Genapisem mu na ICQ vcera som na to neak zabudol sry Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 29. 11. 2011 09:39 Trvalý odkaz
Varimathraskdy dame ten zapas? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 1. 12. 2011 18:12 Trvalý odkaz
jak to vypada s vami ?
napisem mu na ICQ vcera som na to neak zabudol sry
kdy dame ten zapas?