já se omlouvám, ale tu ligu asi vzdávám... opět nejsem v pondělí doma a celkově mě to, narozdíl od turnajů, moc nebaví. myslím, že ten koncept má mezery. např nechápu, proč za kontumaci je 0 bodů... když by nějakej favorit měl tu smůlu a soupeři by to s nim neodehráli, tak by nepostoupil? Zkrátka se omlouvám a dobrovolně přijímám červenou kartičku.
Aha, už na to koukám.. V tom případě uznávám svojí chybu, ale stejně si myslim, že by bylo lepší, kdyby hráč, který vyhraje (kontumačně) proti odpadlíkovi z ligy dostal body za vítězství. Lamy (jako já) by to ocenily, protože by za svojí aktivitu dostali alespon nějakou odměnu.
já se omlouvám, ale tu ligu asi vzdávám... opět nejsem v pondělí doma a celkově mě to, narozdíl od turnajů, moc nebaví. myslím, že ten koncept má mezery. např nechápu, proč za kontumaci je 0 bodů... když by nějakej favorit měl tu smůlu a soupeři by to s nim neodehráli, tak by nepostoupil? Zkrátka se omlouvám a dobrovolně přijímám červenou kartičku.
praveze jediny pripad kdy se kontumuje je, kdyz je hrac vyrazen z ligy.. kazdy jeho zapas je zkontumován a vsichni jeho souperi jsou na tom stejne.
Aha, už na to koukám.. V tom případě uznávám svojí chybu, ale stejně si myslim, že by bylo lepší, kdyby hráč, který vyhraje (kontumačně) proti odpadlíkovi z ligy dostal body za vítězství. Lamy (jako já) by to ocenily, protože by za svojí aktivitu dostali alespon nějakou odměnu.