CZEGREENCau mozna dojdu pozdejc chvili po 20-00, ale ne pozdejc jak o pul hodky, diky. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 12. 12. 2011 18:08 Trvalý odkaz
CZEGREENbudes tu ligu jeste vubec hrat šefe ? :D Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 12. 12. 2011 23:46 Trvalý odkaz
e1fSkyder byl diskvalifikován. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 20. 12. 2011 09:08 Trvalý odkaz
Cau mozna dojdu pozdejc chvili po 20-00, ale ne pozdejc jak o pul hodky, diky.
budes tu ligu jeste vubec hrat šefe ? :D
Skyder byl diskvalifikován.