e1fCau hosi jak to s vama vypada? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 16. 12. 2011 10:01 Trvalý odkaz
BlueCheeseBol by som rád, keby sme to niekedy odohrali... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 3. 1. 2012 17:05 Trvalý odkaz
Cau hosi jak to s vama vypada?
Bol by som rád, keby sme to niekedy odohrali...