Čau, vím, že to není minimálně 4 hodiny před termínem, čili podle pravidel, ale něco mi do toho dnes vlezlo a dříve jsem to nevěděl. Pokud ti to tedy nevadí, navrhuji odložit dnešní zápas. Zítra dělám na w3cz turnaj, takže mám čas během něj, nebo po něm.
Čau, vím, že to není minimálně 4 hodiny před termínem, čili podle pravidel, ale něco mi do toho dnes vlezlo a dříve jsem to nevěděl. Pokud ti to tedy nevadí, navrhuji odložit dnešní zápas. Zítra dělám na w3cz turnaj, takže mám čas během něj, nebo po něm.
Jo v pohodě, já jsem včera taky nemohl, jinak dneska nebo zejtra se mi to hodí.
Dneska mám volný los, takže pokud chceš, můžem to odehrát po tvém dnešním zápase s Commanderem. Dej mi vědět, ať nečekám zbytečně.
já dneska nemůžu, omlouvám se že to řikám až teď. Jinak vyber si den kdy to odehrajem, můžu všechny dny kromě úterý.
Neva, tak bud až v pátek 23.12, nebo až po svátkách.
K, tak dneska třeba v 17:00?
může být
dělám vánoční turnaj, takže jsem na Other Tournaments and Leagues