e1ftenhle zápas potřebuju odehrát dřív nebo pozdějc.. ideální by pro mě bylo mezi svátkama.. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 29. 11. 2011 08:24 Trvalý odkaz
tenhle zápas potřebuju odehrát dřív nebo pozdějc.. ideální by pro mě bylo mezi svátkama..