VarimathrasOmlouvám se že to říkám až teď, ale dneska ani zítra se mi to nehodí. Tak si kdyžtak vyber den, kdy to odehrajem. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 19. 12. 2011 19:12 Trvalý odkaz
BlueCheeseStačí sa dostaviť nejaký ten pondelok, lebo aj tak nikdy nemám s kým hrať a čakám tam ako taký idiot. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 3. 1. 2012 16:48 Trvalý odkaz
Varimathrask...tak tam budu 9.1 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 6. 1. 2012 18:09 Trvalý odkaz
Omlouvám se že to říkám až teď, ale dneska ani zítra se mi to nehodí. Tak si kdyžtak vyber den, kdy to odehrajem.
Stačí sa dostaviť nejaký ten pondelok, lebo aj tak nikdy nemám s kým hrať a čakám tam ako taký idiot.
k...tak tam budu 9.1