G3orgigkde mám nahlásit výsledek? nějak jsem se to nedočetl v pravidlech. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 10. 11. 2011 12:25 Trvalý odkaz
G3orgigOdpověď na od G3orgigaha.. už vim, pardon Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 20:45 Trvalý odkaz
kde mám nahlásit výsledek? nějak jsem se to nedočetl v pravidlech.
Odpověď na od G3orgig
aha.. už vim, pardon