CZEGREENMusim na rychlo odejit a vratim se az tak kolem 23-00 pokud stihnu bus,jinak jeste pozdejc, nevadilo by kdybysme to dali treba zitra nebo si rekni den, musim valit. cau, gl hf Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 26. 12. 2011 18:30 Trvalý odkaz
Verya.N0nn1Dnes,zítra vyber si Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 27. 12. 2011 19:34 Trvalý odkaz
CZEGREENdnes muzu urcite ale kolem 19-00 jdu pryc na oslavu narozenin takže se domluvime nejak treba predtim ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 28. 12. 2011 01:57 Trvalý odkaz
Verya.N0nn1Sorry zapoměl sem na to :D Dneska večer nebo zejtra ;) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 29. 12. 2011 14:21 Trvalý odkaz
Musim na rychlo odejit a vratim se az tak kolem 23-00 pokud stihnu bus,jinak jeste pozdejc, nevadilo by kdybysme to dali treba zitra nebo si rekni den, musim valit. cau, gl hf
Dnes,zítra vyber si
dnes muzu urcite ale kolem 19-00 jdu pryc na oslavu narozenin takže se domluvime nejak treba predtim ?
Sorry zapoměl sem na to :D Dneska večer nebo zejtra ;)