smD.CejenNo elfe nevidel bych to, bude to po stepansky, takze budu mimo, mozna ani ne doma, kdy jindy muzes? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 24. 12. 2011 12:00 Trvalý odkaz
e1fhappy new year, kdy to odehrajem? mám čas pořád, přes pracovní dny od 15 hod Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 3. 1. 2012 08:54 Trvalý odkaz
No elfe nevidel bych to, bude to po stepansky, takze budu mimo, mozna ani ne doma, kdy jindy muzes?
happy new year, kdy to odehrajem? mám čas pořád, přes pracovní dny od 15 hod