InnominateOmlouvám se za neúčast, která nebyla předem omluvena. Jsem v práci. Pokud budeš chtít ztrácet čas hraním her se mnou, tak se nějak domluvíme, pokud ne, zadej si win. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 16. 1. 2012 20:34 Trvalý odkaz
BlueCheeseDúfam, že to stihneme odohrať, kedy by si mohol ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 23. 2. 2012 18:50 Trvalý odkaz
Omlouvám se za neúčast, která nebyla předem omluvena. Jsem v práci. Pokud budeš chtít ztrácet čas hraním her se mnou, tak se nějak domluvíme, pokud ne, zadej si win.
Dúfam, že to stihneme odohrať, kedy by si mohol ?