CZEGREENChodím teď v pondělky večer do práce od 18:00 takže tu nebudu, kdy to odehrajem ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 5. 2. 2012 03:19 Trvalý odkaz
Chodím teď v pondělky večer do práce od 18:00 takže tu nebudu, kdy to odehrajem ?