Varimathrassry, ale v to úterý sem se nedostal ke compu, tak to odehrajem v pondělí klasicky? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 2. 2. 2012 17:59 Trvalý odkaz
FeN11xpovedy nejakz datum a odohrame Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 8. 2. 2012 14:28 Trvalý odkaz
Varimathrastak třeba v patek v 18:00? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 13. 2. 2012 20:57 Trvalý odkaz
sry, ale v to úterý sem se nedostal ke compu, tak to odehrajem v pondělí klasicky?
povedy nejakz datum a odohrame
tak třeba v patek v 18:00?