fataltak kdy? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 6. 2. 2012 18:36 Trvalý odkaz
InnominateČau, sakra, omlouvám se. Už je v tom chaos, měl jsem samé FW a nesledoval jsem, kdy opravdu budu mít soupeře. Můžem se domluvit kdykoliv o víkendu, nebo si zadej výhru, moje chyba a stejně bude naše hra jen ztráta tvého času. :-) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 9. 2. 2012 10:24 Trvalý odkaz
fatalted o vikendu napis presnej cas :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 10. 2. 2012 13:36 Trvalý odkaz
tak kdy?
Čau, sakra, omlouvám se. Už je v tom chaos, měl jsem samé FW a nesledoval jsem, kdy opravdu budu mít soupeře. Můžem se domluvit kdykoliv o víkendu, nebo si zadej výhru, moje chyba a stejně bude naše hra jen ztráta tvého času. :-)
ted o vikendu napis presnej cas :)