stehlinaHoja, dej vědět, kdy máš čas, ať to můžeme odehrát. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 12:53 Trvalý odkaz
stehlinahm ... v pondělí ve 20:00 jsi nebyl tady ... tak mi tedy napiš, kdy máš čas,ať to odehrajem. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 21:06 Trvalý odkaz
ateočau, moc se omlouvám hledal jsem stránku s těmahle warama ale nic, dám kdykoli :) stačí napsat icq, sorry za zdržení. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 11:00 Trvalý odkaz
stehlinaz mé strany v pořádku, když ses ozval (; ... domluvíme se na ICQ :P Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 15:20 Trvalý odkaz
e1ftak jak probíhá domluva? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 15. 11. 2011 06:50 Trvalý odkaz
stehlinadomluvili jsme se na včerejšek, ale byl jsem v práci celou noc ): tak to zkusíme spáchat dnes Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 16. 11. 2011 10:38 Trvalý odkaz
ateoJistě, co nejdřív odehrajem! :-) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 16. 11. 2011 14:06 Trvalý odkaz
Hoja, dej vědět, kdy máš čas, ať to můžeme odehrát.
hm ... v pondělí ve 20:00 jsi nebyl tady ... tak mi tedy napiš, kdy máš čas,ať to odehrajem.
čau, moc se omlouvám hledal jsem stránku s těmahle warama ale nic, dám kdykoli :) stačí napsat icq, sorry za zdržení.
z mé strany v pořádku, když ses ozval (; ... domluvíme se na ICQ :P
tak jak probíhá domluva?
domluvili jsme se na včerejšek, ale byl jsem v práci celou noc ): tak to zkusíme spáchat dnes
Jistě, co nejdřív odehrajem! :-)