e1fCosh se ptal či to nechces odehrát dřív. Asi nebude moci dojit dnes. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 11:38 Trvalý odkaz
CoshOdpověď na od e1fehm , budem moct prist,lenze 20-00 u Vas je u mna 6-00 rano :sleep: .A do prace idem o 7-30 takze mam 1.5 h na hrani.Takze cim skor tym lepsie pre mna. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 11:54 Trvalý odkaz
Tb.FoXnemuzu na garenu pridem tak 20:05 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 16:12 Trvalý odkaz
Cosh se ptal či to nechces odehrát dřív. Asi nebude moci dojit dnes.
Odpověď na od e1f
ehm , budem moct prist,lenze 20-00 u Vas je u mna 6-00 rano :sleep: .A do prace idem o 7-30 takze mam 1.5 h na hrani.
Takze cim skor tym lepsie pre mna.
nemuzu na garenu pridem tak 20:05