achtung.baby.Souper mi nedosel! :nunu: Neni po nem ani vidu ani slechu. :nunu: Jsem ochotnej to odehrat jindy kdyz mi tady napise souper. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 20:54 Trvalý odkaz
1SaJgon1sorry, muzem to odehrat dneska? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 8. 11. 2011 15:34 Trvalý odkaz
achtung.baby.Jasny muzem!Jen budu hrat v 6 tour W3.cz takze asi tak kolem 8 by jsme mohli dat sraz na ggc room Garena TFT tournament room 3 souhlasis? :spiteful: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 8. 11. 2011 16:04 Trvalý odkaz
1SaJgon1muzu hrat uz ted, jestli te to vyhovuje :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 8. 11. 2011 17:31 Trvalý odkaz
Souper mi nedosel! :nunu: Neni po nem ani vidu ani slechu. :nunu: Jsem ochotnej to odehrat jindy kdyz mi tady napise souper.
sorry, muzem to odehrat dneska?
Jasny muzem!Jen budu hrat v 6 tour W3.cz takze asi tak kolem 8 by jsme mohli dat sraz na ggc room Garena TFT tournament room 3 souhlasis? :spiteful:
muzu hrat uz ted, jestli te to vyhovuje :)