INAE.BloBcus dneska nemuzu, budes na icq ze bysme se dohodli kdy to odehrajem? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 19:53 Trvalý odkaz
Honey.zápas se má odkládat 4 hodiny před začátkem ne 7 minut;a ne na icq nejsem a ani nebudu :offtopic: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 20:44 Trvalý odkaz
INAE.BloBááá vždy dobře naladěný honey :fuckoff: , takže kdy to chceš odehrát, dneska můžeš? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 8. 11. 2011 12:32 Trvalý odkaz
e1fodehrajete to dnes ve 21 hod? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 09:03 Trvalý odkaz
Honey.nedošel...zase. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 21:49 Trvalý odkaz
Honey.už ho kopni a dej mi freewin.... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 22:18 Trvalý odkaz
cus dneska nemuzu, budes na icq ze bysme se dohodli kdy to odehrajem?
zápas se má odkládat 4 hodiny před začátkem ne 7 minut;a ne na icq nejsem a ani nebudu :offtopic:
ááá vždy dobře naladěný honey :fuckoff: , takže kdy to chceš odehrát, dneska můžeš?
odehrajete to dnes ve 21 hod?
nedošel...zase.
už ho kopni a dej mi freewin....