Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro ateo

zdar, vcera jsem si te pridaval na ICQ aby jsme se domluvili at y jsi si me neautorizoval. :-) Dobře, tak ve čtvrtek dáme??

St, 16. 11. 2011 14:06 Trvalý odkaz

čautě, sorry nebyl jsem teď schopnej... tyjo napíšem si na icq, kdyď se tam máme já jsem byl v práci jak jsme byli domluveny sorry

St, 7. 12. 2011 21:34 Trvalý odkaz