wam.jurkotak vcera si neprisiel, kedy to chces odohrat? ja mozem od stvrtku Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 15. 11. 2011 12:49 Trvalý odkaz
ateozdar, vcera jsem si te pridaval na ICQ aby jsme se domluvili at y jsi si me neautorizoval. :-) Dobře, tak ve čtvrtek dáme?? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 16. 11. 2011 14:06 Trvalý odkaz
wam.jurkosom tu dnes vecer, tak ak mozes ozvi sa Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 17. 11. 2011 20:17 Trvalý odkaz
wam.jurkotak kedy si schopny to odohrat? navrhujem zajtra 20:00, uz dlho to trva. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 21:07 Trvalý odkaz
wam.jurkocakam na garene, si tu? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 20:04 Trvalý odkaz
wam.jurkotak zasa nic, kedy to mozes odohrat?? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 20:09 Trvalý odkaz
ateočautě, sorry nebyl jsem teď schopnej... tyjo napíšem si na icq, kdyď se tam máme já jsem byl v práci jak jsme byli domluveny sorry Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 7. 12. 2011 21:34 Trvalý odkaz
tak vcera si neprisiel, kedy to chces odohrat? ja mozem od stvrtku
zdar, vcera jsem si te pridaval na ICQ aby jsme se domluvili at y jsi si me neautorizoval. :-) Dobře, tak ve čtvrtek dáme??
som tu dnes vecer, tak ak mozes ozvi sa
tak kedy si schopny to odohrat? navrhujem zajtra 20:00, uz dlho to trva.
ateo?
cakam na garene, si tu?
tak zasa nic, kedy to mozes odohrat??
čautě, sorry nebyl jsem teď schopnej... tyjo napíšem si na icq, kdyď se tam máme já jsem byl v práci jak jsme byli domluveny sorry