Tb.FoXOK ja muzu jen v patek budu na PC od 15:00 do 22:00 a potom dalsi pondelok tak sa prosimta vyjadri k tomuto. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 06:52 Trvalý odkaz
1SaJgon1muzu hrat kazdy den od 23:00, protoze drive se tento tyden nedostavam domu. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 15:38 Trvalý odkaz
Tb.FoXOK som ochotny a nejak si to zariadim v ndelu tu budem od 15:00 do 20:00 a mi nehovor ze pracujes v nedelu a ak nie som zvedavy ako to chces vyriesit e1f Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 16:10 Trvalý odkaz
e1fSajgon i v nedelu nemuzes? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 16:30 Trvalý odkaz
1SaJgon1to by slo nejspis Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 16:37 Trvalý odkaz
Tb.FoXvyborne tak si urci cas v nedelu od 15:00 do 20:00 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 21:30 Trvalý odkaz
Tb.FoXDA sa s tebu vubec dohodnout KEdy v nedelu?? }:-) }:-) }:-) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 24. 11. 2011 19:22 Trvalý odkaz
Tb.FoXNeurcil si si ty urcim ja takze o 17:00 na Garena room 3 dnes :rtfm: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 09:18 Trvalý odkaz
Tb.FoXsúper sa nedostavil ja uz nemam slov ! elf uz sa vyjadri k temu ako chces ale ja nemienim stracat body na takychto debilov!! :mad: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 21:37 Trvalý odkaz
e1fUrcuju novy pevný termín na 5.12. ve 21 hod, kdo se nedostavi zluta karta.. díky. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 23:38 Trvalý odkaz
OK ja muzu jen v patek budu na PC od 15:00 do 22:00 a potom dalsi pondelok tak sa prosimta vyjadri k tomuto.
muzu hrat kazdy den od 23:00, protoze drive se tento tyden nedostavam domu.
OK som ochotny a nejak si to zariadim v ndelu tu budem od 15:00 do 20:00 a mi nehovor ze pracujes v nedelu a ak nie som zvedavy ako to chces vyriesit e1f
Sajgon i v nedelu nemuzes?
to by slo nejspis
vyborne tak si urci cas v nedelu od 15:00 do 20:00
DA sa s tebu vubec dohodnout KEdy v nedelu?? }:-) }:-) }:-)
Neurcil si si ty urcim ja takze o 17:00 na Garena room 3 dnes :rtfm:
súper sa nedostavil ja uz nemam slov ! elf uz sa vyjadri k temu ako chces ale ja nemienim stracat body na takychto debilov!! :mad:
Urcuju novy pevný termín na 5.12. ve 21 hod, kdo se nedostavi zluta karta.. díky.
Pagination