e1fDnkMach co je s tebou? Žlutá, sry. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 23:47 Trvalý odkaz
DnkMach co je s tebou? Žlutá, sry.