CoshCau,nezahram skor nez v pondeli??Dnes som tu cely den skoro... icq,GGC, ozvi sa pls.Alebo napis tu ...thx :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 20. 11. 2011 08:13 Trvalý odkaz
CoshCosh 2 - Ateo 0Elfe :beer: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 20. 11. 2011 13:31 Trvalý odkaz
Cau,nezahram skor nez v pondeli??
Dnes som tu cely den skoro... icq,GGC, ozvi sa pls.Alebo napis tu ...
thx :)
Cosh 2 - Ateo 0
Elfe :beer: