Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro 1SaJgon1

Tak borec soupeř se nedostavil, ale tak já mám času dost, vlastně pořád, jen v Úterý ne...Takže si nějakej termín řekni Sajgone..

Út, 22. 11. 2011 06:09 Trvalý odkaz