e1ftak co borci ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 00:33 Trvalý odkaz
inaeEshenTak borec soupeř se nedostavil, ale tak já mám času dost, vlastně pořád, jen v Úterý ne...Takže si nějakej termín řekni Sajgone.. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 06:09 Trvalý odkaz
e1fkartujem Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 23:40 Trvalý odkaz
tak co borci ?
Tak borec soupeř se nedostavil, ale tak já mám času dost, vlastně pořád, jen v Úterý ne...Takže si nějakej termín řekni Sajgone..
kartujem