achtung.baby.Ahoj, chtel bych presunout zapas. V pondeli to nestiham max. po 21:30. :think: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 20. 11. 2011 11:20 Trvalý odkaz
Tb.FoXNemám s tým problem len odohrat by sa to muselo v piatok od 15:00 do 22:00 iny termín asi nemam tak ako? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 16:31 Trvalý odkaz
e1fachtung? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 00:33 Trvalý odkaz
Tb.FoXpls vyjadri se do štvrtku :( Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 16:11 Trvalý odkaz
Tb.FoXprosim napis Ak neprides v piatok tak potom este v nedelu prosim odpis uz toho mam vela tych zapasov neodohranych PLS :( :( :( Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 24. 11. 2011 19:22 Trvalý odkaz
Tb.FoXNenapisal si si tak dnes o 18:30 na Garena room 3 pls dojdi :rtfm: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 09:19 Trvalý odkaz
achtung.baby.Ok budu tam :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 12:41 Trvalý odkaz
achtung.baby.Je 18:37 a jsem na GARENA TFT TOURNAMENT 3 a ty nikde Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 18:37 Trvalý odkaz
achtung.baby.19:00 a ty nikde priste domlouvej cas tak aby si prisel omg! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 19:00 Trvalý odkaz
Tb.FoXomlouvam se muzeme to odehrat zitra v pondelek o 21:00?? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 21:39 Trvalý odkaz
Ahoj, chtel bych presunout zapas. V pondeli to nestiham max. po 21:30. :think:
Nemám s tým problem len odohrat by sa to muselo v piatok od 15:00 do 22:00 iny termín asi nemam tak ako?
achtung?
pls vyjadri se do štvrtku :(
prosim napis Ak neprides v piatok tak potom este v nedelu prosim odpis uz toho mam vela tych zapasov neodohranych PLS :( :( :(
Nenapisal si si tak dnes o 18:30 na Garena room 3 pls dojdi :rtfm:
Ok budu tam :)
Je 18:37 a jsem na GARENA TFT TOURNAMENT 3 a ty nikde
19:00 a ty nikde priste domlouvej cas tak aby si prisel omg!
omlouvam se muzeme to odehrat zitra v pondelek o 21:00??
Pagination