Honey.ahoj,přijdu něco po 22hod.Tak jestli tu budeš,tak to můžem odehrát,jestli ne,tak jindy ;-) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 17:33 Trvalý odkaz
Fargonoke pokusim se tu bejt :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 19:07 Trvalý odkaz
e1ftak co borci ? nejake navrhy na termin ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 00:34 Trvalý odkaz
Honey.nějak se s ním domluvím,do konce týdne abychom to měli :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 22. 11. 2011 15:59 Trvalý odkaz
ahoj,přijdu něco po 22hod.Tak jestli tu budeš,tak to můžem odehrát,jestli ne,tak jindy ;-)
oke pokusim se tu bejt :)
tak co borci ? nejake navrhy na termin ?
nějak se s ním domluvím,do konce týdne abychom to měli :)