e1fco vy dva? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 20:49 Trvalý odkaz
wam.jurkoaz na to, ze mi buguje upload a vsetko dava dvakrat je to fajn, GG :D Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 21:09 Trvalý odkaz
Nikopolisprehral som 1:2 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 22:20 Trvalý odkaz
co vy dva?
az na to, ze mi buguje upload a vsetko dava dvakrat je to fajn, GG :D
prehral som 1:2