CoshMozeme to zahrat dnes?Neviem na 100% percent ci tu budem v pondelok. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 05:03 Trvalý odkaz
Cosh... vecer tu o 20-00 nebudem, tak to prelozme na inokedy....Vecerne hodiny nie su pre mna vhodne. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 06:56 Trvalý odkaz
PM.AngeliusTrošku mě začíná vytáčet už, že nedokážete kliknout na profil a napsat na ICQ, když něco potřebujete. Fajn, zahrajem to jindy. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 15:00 Trvalý odkaz
PM.AngeliusKoši hodláš se ozvat někdy? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 20:31 Trvalý odkaz
CoshMore ja som pisal ti na icq uz davno,ziadna odpoved.Som si ta aj pridal,tak nesplietaj prosim ta :love: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 22. 1. 2012 10:01 Trvalý odkaz
CoshPICE nIC SA stale needej nevies napisat som ti pisal na icq mrte krat,nic z toho pici...idem protestovat uz :nunu: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 29. 1. 2012 02:01 Trvalý odkaz
Mozeme to zahrat dnes?Neviem na 100% percent ci tu budem v pondelok.
... vecer tu o 20-00 nebudem, tak to prelozme na inokedy....Vecerne hodiny nie su pre mna vhodne.
Trošku mě začíná vytáčet už, že nedokážete kliknout na profil a napsat na ICQ, když něco potřebujete. Fajn, zahrajem to jindy.
Koši hodláš se ozvat někdy?
More ja som pisal ti na icq uz davno,ziadna odpoved.Som si ta aj pridal,tak nesplietaj prosim ta :love:
PICE nIC SA stale needej nevies napisat som ti pisal na icq mrte krat,nic z toho pici...idem protestovat uz :nunu: