achtung.baby.Cau v 8 to nestiham takze dojdu po 21 hodine dik! :wink: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 23:04 Trvalý odkaz
inaeEshenAha, omlouvam se, ze jsem nekoukal driv, ale ja zase nestiham po 21hodine :(. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 19:11 Trvalý odkaz
achtung.baby.Tak mi napis kdy se ti to hodim krom patku a stredy dikec!!! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 21:01 Trvalý odkaz
inaeEshenCo takhle někdy tuhle Sobotu? Kdykoli..:) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 9. 12. 2011 16:28 Trvalý odkaz
achtung.baby.Ok muze byt nekdy kole 17:00? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 10. 12. 2011 10:30 Trvalý odkaz
inaeEshenOkay, takže v 17:00 :). Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 10. 12. 2011 11:58 Trvalý odkaz
Cau v 8 to nestiham takze dojdu po 21 hodine dik! :wink:
Aha, omlouvam se, ze jsem nekoukal driv, ale ja zase nestiham po 21hodine :(.
Tak mi napis kdy se ti to hodim krom patku a stredy dikec!!!
Co takhle někdy tuhle Sobotu? Kdykoli..:)
Ok muze byt nekdy kole 17:00?
Okay, takže v 17:00 :).