Honey.Promiň draku,jsem byl v práci déle...můžem to odehrát zítra?něco kolem 6 večer?hm ? dej vědět,díky Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 21:37 Trvalý odkaz
Promiň draku,jsem byl v práci déle...můžem to odehrát zítra?něco kolem 6 večer?hm ? dej vědět,díky