Cau,mozeme zahrat do 16-30 vasho casu som online ak prides dovtedy mozeme dat inac pojdem spat... Potom to mozeme odlozit ak chces...pisal som aj na icq,no response there... :good:
cav,zajtra by sme nemohli zahrat niekedy do 16:30 ? No ono sa tazko dohodnut ked je tam tak velky casovy posun,dalsi problem bude asi s hostom,nakolko ta dialka je pre ping dost dolezita no :D
NAzdis,no i apoligize for the inconvience s tym posunom :wink: ,more sorry 16-30 to je premna moc neskoro cez tyzden ,to je tu tazka hlboka noc :sleep:..Cez tyzden mozme medzi 6-00 a 13-00 max (vasho casu) ,co je dost na >,skola robota etc... Potom jedine v piatok,sobotu nedelu maybe..
som si vsimol ze hravas zotaca,tam nemohli by sme to zahrat pred nim,okolo 14:00 v sobotu ? To by bolo asi najlepsie,lebo ja od 6:00 az 13:00 nasho casu nemozem,to je skoro nerealne :(
Cau,mozeme zahrat do 16-30 vasho casu som online ak prides dovtedy mozeme dat inac pojdem spat... Potom to mozeme odlozit ak chces...pisal som aj na icq,no response there... :good:
cav,zajtra by sme nemohli zahrat niekedy do 16:30 ? No ono sa tazko dohodnut ked je tam tak velky casovy posun,dalsi problem bude asi s hostom,nakolko ta dialka je pre ping dost dolezita no :D
NAzdis,no i apoligize for the inconvience s tym posunom :wink: ,more sorry 16-30 to je premna moc neskoro cez tyzden ,to je tu tazka hlboka noc :sleep:..Cez tyzden mozme medzi 6-00 a 13-00 max (vasho casu) ,co je dost na >,skola robota etc... Potom jedine v piatok,sobotu nedelu maybe..
som si vsimol ze hravas zotaca,tam nemohli by sme to zahrat pred nim,okolo 14:00 v sobotu ? To by bolo asi najlepsie,lebo ja od 6:00 az 13:00 nasho casu nemozem,to je skoro nerealne :(
Ok no problem,v pohode...Tak v sobotu,cim skor pred zotacom tym lepsie thx :)
jasne sme dohodnuty,budem as snazit pred zotacom cim skorej,bud na tej roomke kde sa hrava zotac.