inaeEshenPromiň, že píšu tak pozdě, ale ve 20:00 to nestíhám - resp. na hru bych měl asi jen půl hodiny.Doufám, že ti takovýhle odložení na poslední chvilku nebude vadit.Jinak to můžu odehrát kdykoli až na úterý :). Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 18:44 Trvalý odkaz
Tb.FoXjj v patek o 20:00 na garena touranement room 3 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 19:51 Trvalý odkaz
inaeEshenDobře, pokusím se tam být :). Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 20:05 Trvalý odkaz
inaeEshenDo teď jsem čekal, nepřišel jsi, tak si řekni jinej termín :). Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 9. 12. 2011 20:27 Trvalý odkaz
Promiň, že píšu tak pozdě, ale ve 20:00 to nestíhám - resp. na hru bych měl asi jen půl hodiny.
Doufám, že ti takovýhle odložení na poslední chvilku nebude vadit.
Jinak to můžu odehrát kdykoli až na úterý :).
jj v patek o 20:00 na garena touranement room 3
Dobře, pokusím se tam být :).
Do teď jsem čekal, nepřišel jsi, tak si řekni jinej termín :).