Fargončau, hele sry zejtra to nestíhám, bude ti vadit když to odehrajem někdy v tejdnu, nebo příští pondělí? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 4. 12. 2011 21:03 Trvalý odkaz
čau, hele sry zejtra to nestíhám, bude ti vadit když to odehrajem někdy v tejdnu, nebo příští pondělí?