StelerAhoj,prosím o odklad. Domluvíme se na ICQ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 19. 12. 2011 18:07 Trvalý odkaz
Ahoj,
prosím o odklad. Domluvíme se na ICQ?