Honey.čao,já tu celý den nebudu,můžeme to odehrát jindy?dej vědět,díky :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 25. 12. 2011 13:39 Trvalý odkaz
CoshCau,no problem.Sorry trosku som na tuto ligu zabudol..Napis na icq hocikedy a mozeme dat ,np :lol: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 27. 12. 2011 02:16 Trvalý odkaz
čao,já tu celý den nebudu,můžeme to odehrát jindy?dej vědět,díky :)
Cau,no problem.Sorry trosku som na tuto ligu zabudol..Napis na icq hocikedy a mozeme dat ,np :lol: