Fargončau, hele večer tu nebudu, bude ti vadit to odehrát jindy? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 26. 12. 2011 18:24 Trvalý odkaz
wam.jurkocau, sorry, mam teraz skusky, hrat nemozem, najlepsie az tak od 20.1. ak ti to nevadi...ale ak chces skor, navrhni termin a mozno si najdem cas Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 3. 1. 2012 19:02 Trvalý odkaz
čau, hele večer tu nebudu, bude ti vadit to odehrát jindy?
cau, sorry, mam teraz skusky, hrat nemozem, najlepsie az tak od 20.1. ak ti to nevadi...ale ak chces skor, navrhni termin a mozno si najdem cas