wam.jurkocau, sorry, mam teraz skusky, hrat nemozem, najlepsie az tak od 20.1. ak ti to nevadi...ale ak chces skor, navrhni termin a mozno si najdem cas Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 3. 1. 2012 19:03 Trvalý odkaz
cau, sorry, mam teraz skusky, hrat nemozem, najlepsie az tak od 20.1. ak ti to nevadi...ale ak chces skor, navrhni termin a mozno si najdem cas