Nikopoliscau,dneska nemozem,mohli by sme to odohrat zajtra o 20:00 ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 16. 1. 2012 15:27 Trvalý odkaz
cau,dneska nemozem,mohli by sme to odohrat zajtra o 20:00 ?